Najtańszy serwis w Trójmieście

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór środków smarnych zarówno renomowanych firm jak i tańszych mniej popularnych na naszym rynku. Na miejscu posiadamy także filtry do większości popularnych marek pojazdów a jeśli zdarzy się ze jakiegoś nam brakuje, oraganizujemy dostawę w kilkanaście minut. Jeśli posiadasz rzadko spotykany model pojazdu lub oczekujesz specyficznego środka, napisz wcześniej wiadomość przez formularz kontaktowy lub rezerwację i opisz dokładnie czego potrzebujesz. 

Naszymi dostawcami są tylko i wyłącznie sprawdzeni dystrybutorzy i hurtownie zajmujące się wyłącznie konkretnym asortymentem lub marką. 

Koszt usługi wymiany oleju w naszym warsztacie to jedyne 30 zł

MECHANIKA POJAZDOWA

gl mechanikaGłównym naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów. Każdego dnia dążymy do realizacji tego zamierzenia łącząc dwa podstawowe elementy.
Więcej

SERWIS KLIMATYZACJI

Napełnianie, odgrzybianie klimatyzacji GdańskWykonujemy usługę napełniania
i odgrzybiania układów klimatyzacji
Koszt napełniania - 100 zł,
odgrzybiane przez ozonowanie 30zł

Więcej

ZBIEŻNOŚĆ / GEOMETRIA KÓŁ

gl zbieznosc3Żadnej usterki w naszym aucie nie możemy lekceważyć, a tym bardziej źle ustawionej geometrii. Dlatego kontrolę ustawienia kół zaleca się przeprowadzać co rok.
Więcej

WYMIANA OLEJU I PŁYNÓW

oilchange3W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór środków smarnych zarówno renomowanych firm jak i tańszych mniej popularnych marek.

Więcej

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

gl diagnostykaDysponujemy najnowszym sprzętem firm DELPHI oraz interfejsami do wszystkich aut. Możemy dokonać diagnostyki i skasować błędy pokazywane przez system auta. 
Więcej

SERWIS OPON

Ogumienie jest jedną z ważniejszych części Twojego samochodu ! Oferujemy wymianę opon, naprawę, sprzedaż nowych i używanych wyrobów oraz ich montaż na miejscu.
Więcej